Tajemství hotelu Winterhouse 2

Vyprodáno

Autor: Ben Guterson

Ilustrace: Chloe Bristol

Překlad: Eva Kadlecová

Nakladatelství CPRESS

Rok 2020

Alžběta se vrací zpět do hotelu Winterhouse a společně s Freddym se tentokrát pokusí přijít na kloub případu tajemného hosta a jeho magické knihy, jíž se kdysi chtěla zmocnit Gracella. Zatímco se věnují pátrání, neujdou pozornosti nové obyvatelky hotelu, která se možná pokouší oživit zlý přízrak. Čas je neúprosný a Alžběta s Freddym budou muset použít všechen svůj důvtip, aby vyřešili záhadu hotelu Winterhouse!


Leona se zakabonila. "Paní Vesperová. Byla tu se svou vnučkou už dvakrát. To děvče je milé, ale ta dáma je poněkud zvláštní. Hodně se zajímala o studovnu, a jakmile jsem ji tady trochu provedla, zůstala v ní dlouho sama."

Právě ve studovně přepadla Gracella Norbridge a málem přemohla Alžbětu. A právě ve studovně také Alžběta našla Tu Knihu a po porážce Gracelly ji schovala zpátky na původní místo.

"Ve studovně jsem tehdy našla -"

"Tu Knihu," dokončila za ni větu Leona. "Dobře si to pamatuju."

Alžběta si zamyšleně usrkla čaje. "Leono, myslíš, že ve Winterhousu můžou být další věci jako Ta Kniha? Napadlo mě, jestli hra Rileyho Grangera s Nestorem Fallsem nezahrnovala víc... já nevím, magických předmětů." 

349,00 Kč